Esop Bohuslav (1926 – 1999)
Balabenka, signováno vlevo dole Esop 62, olej/plátno, 50 x 60 cm, lehce poškozená malba a lišta (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Esop Bohuslav (1926 – 1999)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |